Oglądaj filmy online BEZ LIMITU w NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI!

2019 | Komedia
12-letni Max po zaproszeniu na pierwszą imprezę wpada w panikę, ponieważ nie wie, jak się całować. Wspólnie z dwójką swoich najlepszych przyjaciół chłopak próbuje dowiedzieć się, jak ma poradzić sobie podczas pierwszego pocałunku. Niestety pomysły paczki przyjaciół wywołują lawinę zwariowanych zdarzeń, z którymi chłopcy będą musieli sobie poradzić.
179 523 wyświetleń
2019 | Horror
W domu położonym na obrzeżach miasta młoda dziewczyna opisała swoje pełne strasznych sekretów życie w tajemniczej księdze. Wkrótce opowieści z niej staną się przerażająco realne dla grupy przyjaciół, którzy po latach trafią do opuszczonego domu. Grupa nastolatków, musi rozwiązać tajemnicę nagłych i makabrycznych zgonów, do których dochodzi w małym miasteczku.
158 751 wyświetleń
2019 | Horror
Młoda dziewczyna próbując ratować swojego ojca z huraganu, zostaje uwięziona w zalanym domu, na dodatek musi walczyć o przeżycie z grasującymi w okolicy aligatorami.
112 526 wyświetleń
2019 | Komedia
Tym razem nie ma mowy o małżeństwach i rozwodach. Gorzej – pary młode z poprzedniej części będą chciały opuścić Francję. Jak daleko posuną się teściowie, by zatrzymać ich w kraju?
178 301 wyświetleń
Słabo radzący sobie muzyk, pewnego dnia odkrywa, że jako jedyny na świecie pamięta utwory zespołu The Beatles. Postanawia wykorzystać ich twórczość do zrobienia wielkiej kariery.
142 950 wyświetleń
Violet Waleńska, to nieśmiała nastolatka, która pragnie zostać gwiazdą muzyki pop. Jej kochająca, ale mocno stąpająca po ziemi matka widzi ją raczej w szkole, która da jej spokojną, pewną pracę. Gdy w ich miasteczku odbywają się eliminacje do słynnego talent show „Teen Spirit”, Violet bez wiedzy matki bierze w nich udział i ku swemu zdumieniu przechodzi do finałowego etapu.
117 528 wyświetleń
Troje celebrytów, biorących udział w kontrowersyjnym telewizyjnym show „Konfesjonał Gwiazd” wierzy, że zwycięstwo w programie, w którym muszą wyjawić publiczności swoje największe sekrety, przyniesie wielkie pieniądze oraz pomoże w realizacji marzeń.
97 652 wyświetleń
Anna wczoraj była narkomanką w moskiewskim półświatku, a dziś jest topową modelką w największych paryskich domach mody. Nikt nie wie kim jest naprawdę. Pod uderzającą urodą Anny Poliatovej kryje się sekret, który uwolni jej niezatartą siłę i umiejętności, by stać się jednym z najbardziej przerażających zabójców rządowych na świecie.
271 828 wyświetleń
2019 | Horror
Nastolatka Bird Fitcher kupuje w antykwariacie tajemniczy aparat. Niedługo potem osoby uwiecznione na zdjęciach zaczynają ginąć w niewyjaśnionych okolicznościach.
109 351 wyświetleń
2019 | Horror
Grupa nastolatków za zgodą właścicielki organizuje u niej imprezy. Wkrótce jej gościnność zmienia się w obsesję.
104 430 wyświetleń
Wczesne średniowiecze. Na ostatnią pogańską wyspę, cudem uniknąwszy śmierci, dociera rycerz Willibrord. Okrutnie doświadczony przez los, lecz twardo stąpający po ziemi wojownik, już dawno zginąłby gdyby nie pomoc Bezimiennego – pełnego ideałów chłopaka, skrywającego przed światem prawdziwą tożsamość.
91 761 wyświetleń
Po europejskich wakacjach na jachcie miliardera nowojorski policjant i jego żona zostają głównymi podejrzanymi, gdy ich gospodarz zostaje zamordowany.
98 748 wyświetleń
2019 | Dramat
Rok 2000, przedmieścia Londynu. Spokojne życie starszej pani, Joan Stanley, przyjmuje nieoczekiwany obrót, kiedy zostaje aresztowana przez MI5 i oskarżona o szpiegostwo na rzecz komunistycznej Rosji.
83 156 wyświetleń
2019 | Komedia
Dziennikarz polityczny próbuje umówić się ze swoją byłą opiekunką, która zajmuje ważną pozycję w rządzie.
112 570 wyświetleń
Kronika zbrodni Teda Bundy'ego z perspektywy jego długoletniej dziewczyny Elizabeth Kloepfer, która nie wierzyła w prawdę o nim.
102 288 wyświetleń
2019 | Melodramat
Para nastolatków z chorobami zagrażającymi życiu, spotyka się w szpitalu i zakochuje w sobie... Życie chorej na mukowiscydozę Stelli Grant ulega zmianie, gdy podczas pobytu w szpitalu poznaje pacjenta Willa Newmana.
174 871 wyświetleń
Gloria stara się żyć pełnią życia. Kiedy w jednym z nocnych klubów poznaje czarującego mężczyznę, nowy romans rozbudza w niej nadzieje na przyszłość.
93 752 wyświetleń
Tomasz Sekielski rozmawia z ofiarami molestowania seksualnego przez duchownych. Dziennikarz odwiedza parafie, w których mieszkają księża-pedofile, a w których przed laty dochodziło do zbrodni popełnianych na nieletnich. Ofiary, obecnie dorośli ludzie, wspominają tragiczne wydarzenia i zmowę milczenia, którą wymuszono na nich przez kościół katolicki i - nierzadko - ich bliskich.
272 158 wyświetleń
2019 | Horror
Historia pracowniczki opieki społecznej, która w 1973 roku w Los Angeles natrafia na zjawę La Llrony, która staje się koszmarem dla jej całej rodziny. Przerażona kobieta szuka pomocy u miejscowego księdza, który może być dla niej jedynym ratunkiem.
301 723 wyświetleń
2019 | Horror
Dr Louis Creed, po przeprowadzce z żoną i ich dwojgiem małych dzieci z Bostonu do wiejskiego Maine, odkrywa ukryte głęboko w lesie dziwne, tajemnicze cmentarzysko. Kiedy w rodzinie dochodzi do tragedii, Louis zwraca się z prośbą o pomoc do swego nieco dziwacznego sąsiada. Ich wspólne odkrycie będzie miało przerażające konsekwencje.
194 280 wyświetleń
2019 | Dramat
Polska poetka, laureatka Nagrody Nobla, autorytet moralny wygłasza szokującą mowę podczas wręczania honorowego obywatelstwa miasta Volterra.
96 734 wyświetleń
Przedsiębiorczy licealista tworzy aplikację, dzięki której można go wynająć jako chłopaka na różne uroczystości. Sprawy się komplikują, gdy do głosu dochodzą uczucia.
94 724 wyświetleń
2019 | Kryminał
Dwaj policjanci wracają z emerytury, aby pomóc w ujęciu Bonnie i Clyde'a.
99 727 wyświetleń
Po masowej zagładzie ludzkości wychowana przez robota nastolatka zaczyna zadawać trudne pytania, gdy na progu jej bunkra zjawia się ranna kobieta.
91 217 wyświetleń
2019 | Komedia
Po uderzeniu w głowę architekt, która nienawidzi komedii romantycznych, odkrywa, że jej życie zmieniło się w jedną z nich — i to taką pełną najgorszych schematów.
96 527 wyświetleń
2019 | Horror
Budzący respekt krytyk, wyrachowana właścicielka galerii i jej asystentka przejmują obrazy niedawno zmarłego artysty. Ich przyszłość maluje się w ciemnych barwach.
93 450 wyświetleń
2019 | Horror
Rodzina spotyka dziwną sektę, gdy szuka schronienia na odludziu po tym, jak świat zaatakowały przerażające stworzenia polujące na ludzi przy użyciu świetnego słuchu.
97 914 wyświetleń
2019 | Kryminał
Byli żołnierze sił specjalnych, którzy ledwo wiążą koniec z końcem, postanawiają ukraść 75 milionów dolarów południowoamerykańskiemu baronowi narkotykowemu. Czy pozostaną wobec siebie lojalni i poradzą sobie z konsekwencjami tej akcji?
97 540 wyświetleń
2019 | Akcja
Gdy emerytowany zabójca zdaje sobie sprawę, że tym razem to on jest celem, wraca do gry i stawia czoła armii młodszych adeptów morderczego fachu.
105 471 wyświetleń
2019 | Akcja
Siostra Kuby zapada na ciężką chorobę. Chłopak, aby zdobyć pieniądze na jej leczenie postanawia wziąć udział w nielegalnych wyścigach samochodowych.
124 326 wyświetleń

Oglądaj cały film online zalukaj dostępny BEZ LIMITU w NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI!
Najnowsze filmy online i seriale online. Tysiące filmów w setkach kategorii. Tutaj znajdziesz polski film, film lektor pl, film po polsku, film dubbing pl oraz film do ściągnięcia.