WHITNEY - oficjalny zwiastun filmu - Najnowsze Filmy cda online

WHITNEY – oficjalny zwiastun filmu

matheenn Czerwiec 20, 2018 Views 63

Poruszający zwiastun filmu WHITNEY. Doceniony przez krytyków obraz o życiu i karierze legendarnej gwiazdy muzyki pop i R&B w kinach od 6 lipca.

“Mocny i kapitalny”
Veriety

“Absolutnie poruszający”
The Times

“Odkrywczy i chwytający za serce”
TIME OUT

Wyreżyserowany przez laureata Oscara – Kevina Macdonalda („Ostatni król Szkocji”, „Czekając na Joe”) i wyprodukowany przez dwukrotnego zdobywcę Nagrody Akademii – Simona Chinna („Sugar Man”, „Człowiek na linie”) poruszający dokument poświęcony pamięci legendy muzyki pop i R&B – Whitney Houston. „Chwytający za serce” (The Guardian), a przy tym intymny i porażająco szczery filmowy portret, dający wyjątkowe spojrzenie na życie, zawrotną karierę oraz powolny upadek, obdarzonej niespotykanym wręcz talentem gwiazdy. Wypełniony wspomnieniami najbliższych artystki, niepublikowanymi wcześniej filmami oraz muzyką, która już dziś uzyskała status nieśmiertelności.

Z imponującą liczbą ponad 200 milionów albumów sprzedanych na całym świecie, ze statusem pierwszej kobiety-artystki, która zadebiutowała na szczycie listy Billboard 200 i jedynej w historii, której siedem kolejnych singli pojawiło się na pierwszym miejscu zestawienia Billboard Hot 100, Whitney Houston była głosem swojego pokolenia. Artystką, która z piosenkarki gospel miała stać się królową światowej sceny. To ona zainspirowała całe pokolenie wokalistek z Mariah Carey i Beyoncé na czele. To jej brawurowe wykonanie amerykańskiego hymnu w trakcie Super Bowl w 1991 roku przetarło ścieżki niedostępne wcześniej dla czarnoskórych muzyków. W tle do tych wiekopomnych wydarzeń pisała się jednak inna historia. Porażająca opowieść o uzależnieniu i samozniszczeniu, wypełniająca kolumny tabloidowych gazet i czasopism. Historia kobiety, która na scenie miała głos anioła, ale poza nią przegrywała walkę z własnymi demonami.

„Whitney” to jedyna tego typu produkcja, która otrzymała pełną zgodę i poparcie rodziny oraz spadkobierców wokalistki. W filmie zostaną wykorzystane niepublikowane wcześniej ujęcia, rzadko lub nigdy niepokazywane materiały filmowe, a także nagrania koncertowe wykonane przez samą Whitney Houston w różnych okresach jej kariery. Widzowie usłyszą wersje oryginalne oraz acapella największych przebojów Whitney Houston. Wszystko to wsparte bogatymi materiałami ze zbiorów najbliższej rodziny i przyjaciół Whitney, dokumentującymi jej burzliwe, prywatne życie.

Categories

(9) comments

 • patisonn xd Czerwiec 20, 2018 Odpowiedz

  Miała cudowny talent.. zresztą tak samo jak Amy

 • Marta Nobiszek Czerwiec 21, 2018 Odpowiedz

  Niesamowity miała głos, jak oglądałam zwiastun to aż ciarki mnie przeszły, no i smutna historia niestety. Nie mogę się już doczekać

 • Krystyna Kulesza Czerwiec 21, 2018 Odpowiedz

  co to był za głos … na pewno wybiorę sie do kina

 • Barbra Tomaszewska Czerwiec 22, 2018 Odpowiedz

  Najlepszy głos wszechczasow, trzeba bedzie sie wybrac do kina

 • Agnieszka Ciszewska Lipiec 1, 2018 Odpowiedz

  Co z tego że miała pieniądze, sławę… Jak brakowało jej miłości w życiu, po prostu miłości

 • Zyta Wata Lipiec 5, 2018 Odpowiedz

  Lubię sobie czasem obejrzeć dokument o muzykach (znacznie bardziej niż te wszystkie aktorskie filmy biograficzne), od razu patrzy się inaczej nawet na takie kawałki, które się słyszało miliony razy w radiu itp.

 • Dariusz C Lipiec 8, 2018 Odpowiedz

  Nie ma drugiego takiego głosu, rozwala wewnętrznie

 • Epsilon Lipiec 8, 2018 Odpowiedz

  Byłem w Kinie, połowa sali wyszła z płaczem. Gorąco polecam wszystkim, których choć trochę interesuje legenda popu. Gwarantuje, że nudy tu nie ma ani przez sekunde.

 • Mar La Lipiec 13, 2018 Odpowiedz

  Toksyczny związek…otoczony pijawkami ☹ jedyną ofiarą w tej historii jest jej córeczka ☹

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website