TOTEM - oficjalny zwiastun filmu [HD] - Najnowsze Filmy cda online

TOTEM – oficjalny zwiastun filmu [HD]

matheenn Listopad 2, 2017 Views 21

“TOTEM” w kinach od 24 listopada 2017 roku.
.
Nasycone realizmem kino akcji, które pokazuje niedostępny dla zwykłych ludzi świat współczesnej polskiej przestępczości. „Totem” został zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami. W wielu rolach występują grający „samych siebie” prawdziwi przestępcy i gangsterzy. W rolach głównych: wschodząca gwiazda młodego pokolenia – Karol Bernacki, niezwykle popularny i charyzmatyczny raper Michał „SOBOTA” Sobolewski, raper, członek kontrowersyjnego zespołu „Gang Albanii” i odnoszący duże sukcesy zawodnik KSW – Paweł „POPEK” Mikołajuw oraz utalentowane aktorki: Małgorzata Krukowska, Joanna Majstrak i córka samego Bogusława Lindy – Aleksandra Linda. Reżyserii podjął się Jakub Charon – debiutujący w fabule autor krótkometrażowego obrazu „Skupienie”. „Totem” został wyprodukowany przez firmę Lightcraft, która wzięła udział w powstaniu takich filmów jak: „OSTATNIA RODZINA”, „CARTE BLANCHE”, „JEZIORAK” i „RÓŻA”.

Dziki (Karol Bernacki) po wyjściu z więzienia zostaje bramkarzem w nocnym klubie. Jego dziewczyna – Dagmara, jest jedną z pracujących w nim tancerek. Ambicja każe mu szukać lepszego życia i młody chłopak za wszelką cenę chce się wybić z nizin społecznych. Wzorem dla niego jest jego brat Igor (Sobota) – gangster stojący na czele liczącej się na mieście grupy przestępczej. Ten jednak nie chce, aby Dziki wszedł do jego szemranego świata. Wiadomość o ciąży Dagmary zbiega się z brutalnym potraktowaniem dziewczyny przez grupę klientów. Dziki dowiaduje się o dużej transakcji na nielegalnym rynku narkotyków. Postanawia zemścić się na ludziach, którzy chcieli skrzywdzić jego dziewczynę i z pomocą Igora decyduje się obrabować bandytów. Daje to początek emocjonującej walce gangów i spirali zemsty, której nikt nie będzie w stanie już opanować.

„Akcja filmu toczy się w świecie, który istnieje obok nas, dla większości jest jednak zamknięty i niedostępny. Jest to świat, w którym rządzi prawo dżungli. Tylko silne jednostki mogą przetrwać.” – Jakub Charon, reżyser

Categories

(10) comments

 • Leon Zawodowiec Listopad 3, 2017 Odpowiedz

  kolejny gniot ehhh

 • Andrzej K Listopad 3, 2017 Odpowiedz

  Słabizna po tym jak to komentował Sobota to spodziewałem się czegoś dobrego a tu film jak wszystkie inne kolejny gniot

 • Prozure Rysownik Listopad 4, 2017 Odpowiedz

  Zwiastun bardzo na plus, numer nawet słuchalny! Ciekaw jestem czy będzie Vegopodobny zalatujący gniotem, czy ulepią coś fajnego. 🙂 Powodzenia.

 • Porter Jeronimo Listopad 6, 2017 Odpowiedz

  Dla kogo robi się dziś takie filmy jak Totem czy Pitbull? Dzieciaki się naoglądają takich pierdół a później tułają się po mieście z nożem. Przecież to jest science fiction!

 • Trap Lord Listopad 8, 2017 Odpowiedz

  JAKI PEDALSKI FILM

 • xo xo Listopad 21, 2017 Odpowiedz

  HAHAHA SOBOTA CZY TOBIE SIE SUFIT NA ŁEB NIE SPADŁ? 😀

 • Karolak1988 Listopad 24, 2017 Odpowiedz

  Jak to jest film o polskiej przestępczości to ja jestem kurwa doda

 • Agnieszka Siwa Listopad 26, 2017 Odpowiedz

  Dramat, poszlam do kina myslac ze moze sie nawet posmieje a tu co …? Kamerzysta albo siedzi aktorowi na plecach, albo ma taka delire w reku ze nie idzie wzroku skupic na obrazie bo sie trzesie. Sama fabula tez do dupy.. zamiary byly ok ale to co wyszlo … pol sali wyszla w polowie seansu… nie no masakra jakas … caly film sie smialismy ale z tego ze byl nakrecony telefonem i to chyba jeszxze w biegu. Popka to tam faktycznie widac 30 sekund…. sheeet sheeet sheet. Szkoda czasu i kasy

 • Antyklub Grudzień 3, 2017 Odpowiedz

  Wróciłem właśnie z seansu. Film okropnie głupi. Oś fabularna kuleje. O ile z początku odrobinę zabawny to później fabularnie zjazd metr poniżej mułu. Aktorzy, o ile ich można tak nazwać, drewniani. Zdjęcia bez pomysłu, same bliskie plany, zerowy poziom języka filmu + okropny dźwięk. Niszczy reputacje polskiego filmu.

 • Michallo50 Grudzień 19, 2017 Odpowiedz

  narkotyki kurwa narkotyki kurwa narkotyki kurwa- opis filmu Totem

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website