TEŻ GO KOCHAM - oficjalny zwiastun - Najnowsze Filmy cda online

TEŻ GO KOCHAM – oficjalny zwiastun

matheenn Sierpień 14, 2018 Views 48

Rose Byrne i Ethan Hawke w przebojowej komedii o tym, jak poderwać gwiazdę rocka! “Też go kocham” – w kinach od 24 sierpnia

Ekranizacja powieści Nicka Hornby’ego, autora światowych bestsellerów „Był sobie chłopiec” i „Wierność w stereo”. Pisarza, którego dzieła rozeszły się w imponującym nakładzie 5 milionów egzemplarzy i były wielokrotnie, z wielkim sukcesem przenoszone na kinowe ekrany. Za kamerą „Też go kocham” stanął zdobywca Nagrody Grammy – Jesse Peretz, współreżyser serialowych przebojów „Dziewczyny”, „Siostra Jackie” i „Orange Is the New Black” Netflix. Film wyprodukował Judd Apatow, twórca hitów „Druhny”, „40 letni prawiczek” i „Wpadka”. W obsadzie „Też go kocham” wystąpili, m.in.: dwukrotnie nominowana do Złotego Globu – Rose Byrne („Druhny”), czterokrotnie nominowany do Oscara – Ethan Hawke („Boyhood”) oraz jeden z najlepszych brytyjskich aktorów komediowych – Chris O’Dowd („Druhny”).

Annie (Rose Byrne) mieszka w sennym miasteczku na wybrzeżu Anglii. Jej chłopak Duncan (Chris O’Dowd) jest nauczycielem i ma totalną obsesję na punkcie Tuckera Crowe’a (Ethan Hawke) – muzyka, który po spektakularnym debiucie dosłownie zapadł się pod ziemię. Będąc wielkim fanem artysty, Duncan cały wolny czas spędza na prowadzeniu strony internetowej poświęconej twórczości Crowe’a. Pewnego dnia w jego ręce wpada prawdziwy skarb – taśma demo zawierająca wczesne kompozycje piosenkarza. Podekscytowany nagraniami Duncan z miejsca zapomina o całym świecie, kompletnie ignorując przy tym Annie. Ta postanawia się zemścić, publikując nieprzychylne komentarze na jego blogu. Nieoczekiwanie, wpisy te zwracają uwagę samego Crowe’a. Muzyk i Annie zaczynają prowadzić tajną korespondencję. Z czasem, od słowa do słowa, między rozdzieloną oceanem parą zaczyna budzić się głębsza relacja.

Categories

(3) comments

  • Karol Wisniewski Sierpień 18, 2018 Odpowiedz

    Jaki tytul bedzie nastepny? “Bez kija nie podchodz” a moze “gowno w przereblu”

  • Januch Sierpień 23, 2018 Odpowiedz

    https://youtu.be/dALDlklPMi4

  • Claudia Baranowska Sierpień 30, 2018 Odpowiedz

    Byłam w kinie. Przekaz okej. Ale ogólnie nie polecam.

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website