RODZINY SIĘ NIE WYBIERA - polski zwiastun komedii - Najnowsze Filmy cda online

RODZINY SIĘ NIE WYBIERA – polski zwiastun komedii

matheenn Lipiec 31, 2018 Views 31

RODZINY SIĘ NIE WYBIERA – w kinach od 10 sierpnia

Czy kariera wybitnego paryskiego projektanta załamie się, gdy w jego życie wkroczy zapomniana i niezwykle szalona rodzinka? A może potrzebne będzie jeszcze mocne uderzenie w głowę, które spowoduje zanik pamięci i cofnięcie się do poziomu 17-latka? Odpowiedź znajdziecie w najnowszym filmie specjalisty od najlepszych komedii – Dany’ego Boona, gwiazdy hitów: „Przychodzi facet do lekarza”, „Jeszcze dalej niż Północ” i „Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus”. Obraz ten stał się ogromnym sukcesem we Francji, gdzie przez 3 tygodnie królował na szczycie Box Office, pobił frekwencję produkcji „Nowe oblicze Greya” i zgromadził w kinach ponad 5 MILIONÓW WIDZÓW!

Wszyscy znają go jako pozbawionego rodziny, wychowanego w sierocińcu genialnego projektanta wnętrz ukrywającego się pod tajemniczym pseudonimem: Valentin D. Wspólnie ze swoją piękną partnerką Constance, kolejnymi kolekcjami rzucają na kolana Paryż i światowy design. Wszystko zmieni się jednak, kiedy o jego istnieniu przypomni sobie, mieszkająca w prowizorycznej przyczepie na północy Francji i posługująca się ciężkim do zrozumienia dialektem, szalona rodzina. Obchodząca właśnie urodziny matka Valentina D. oraz brat wraz z żoną i córką bez zapowiedzi przyjeżdżają do Paryża i rzucają się w objęcia przerażonego projektanta podczas otwarcia wystawy prezentującej jego najnowszą kolekcję. Na domiar złego, w wyniku wypadku samochodowego traci on pamięć i cofa się do własnych wspomnień z czasu, gdy miał 17 lat – wtedy nie znał jeszcze swojej obecnej partnerki i kochał się w obecnej żonie brata. Zapomina również jak mówi się po francusku z pięknym paryskim akcentem i zaczyna niezrozumiale bełkotać w dziwacznym dialekcie z dalekiej północy kraju. Constance zrobi wszystko, by odzyskać swojego dawnego partnera. Rodzina Valentina zostaje w Paryżu i dołoży wszelkich starań, aby wywrócić jego życie do góry nogami.

Categories

(4) comments

 • Lynxie Sierpień 8, 2018 Odpowiedz

  Wszytsko fajnie, zastanawiam się tylko czy to zwiastun, czy skrót całego filmu?

 • filip telega Sierpień 12, 2018 Odpowiedz

  no gites filmowa niuniek familia flacxha walimy z tematem troche pokitrasz z nami jestes nasz mlody niunio pamiec straciles calentynek zajbisty synek walnij se kielon bedzie git mlody rodziny sie nie wybiera tylko naszemu kompanowi sufit tynk odpadl kumacie temat nie szkodzi walnij se bimberka zapowiada sie gites zabawa francuziki robia w pytke kino z paryżewa

 • KaZet Sierpień 12, 2018 Odpowiedz

  Film do d… nudny, żarty na niskim poziomie, w połowie wyszliśmy z kina

 • Wiktoria Bieniek Sierpień 19, 2018 Odpowiedz

  Polecam

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website