PLANETA SINGLI 3 - oficjalny zwiastun najlepszej komedii na Walentynki - Najnowsze Filmy cda online

PLANETA SINGLI 3 – oficjalny zwiastun najlepszej komedii na Walentynki

matheenn Styczeń 22, 2019 Views 40

PLANETA SINGLI 3 w kinach od 8 lutego

Trzecia część i wielki finał komediowego hitu, który chwycił za serca, rozbawił do łez i rozkochał w sobie miliony widzów! Wraz z powrotem dotychczasowych, uwielbianych bohaterów (Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Joanna Jarmołowicz) na wielkim ekranie pojawią się nowe, zaskakujące nazwiska. W jakich rolach wystąpią Bogusław Linda i Borys Szyc? O tym widzowie dowiedzą się już na Walentynki 2019! Będzie bardzo śmiesznie, bardzo wzruszająco i bardzo… inaczej niż we wszystkich komediach romantycznych, jakie widzieliście!
Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka. „Planeta Singli 3” to mnóstwo emocji, śmiechu i zaskoczeń w opowieści o tym, że miłość w różnych okresach życia oznacza zupełnie różne rzeczy.

Categories

(9) comments

 • Mikołaj500 Styczeń 22, 2019 Odpowiedz

  Co, przecież niedawno jeszcze dwójka była xD

 • Agata Rogalska Styczeń 22, 2019 Odpowiedz

  Bomba 🙂 idealnie na Walentynki

 • Pan Mateusz Styczeń 22, 2019 Odpowiedz

  Dlaczego zawsze ci samy Aktorzy muszą grać;///!!! I dlaczego te wszystkie filmy są na jeden raz i nie ma się ochoty obejrzeć drugi;/

 • marcindino Styczeń 22, 2019 Odpowiedz

  “Kurwa no nie, no po prostu kurwa no nie. Boże czy ty to widzisz ??” tyle w temacie

 • dominika figura Styczeń 22, 2019 Odpowiedz

  Bogusław Linda 🙂 jak zawsze najlepszy

 • Nadia Machulec Styczeń 22, 2019 Odpowiedz

  Nie mogę się doczekać !!!

 • Martyna 15 Styczeń 22, 2019 Odpowiedz

 • Filip Ambro Styczeń 22, 2019 Odpowiedz

  Idealne zwieńczenie trylogii

 • Emilia Adamczyk Styczeń 22, 2019 Odpowiedz

  zapowiada się nieźle 😀 idealna opcja na walentynki

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website