PECH TO NIE GRZECH - oficjalny zwiastun komedii - Najnowsze Filmy cda online

PECH TO NIE GRZECH – oficjalny zwiastun komedii

matheenn Listopad 27, 2018 Views 74

PECH TO NIE GRZECH w kinach od 25 grudnia

Kiedy miłość omija cię szerokim łukiem, a twoje życie uczuciowe powoli staje się tematem żartów i zakładów, to najwyższy czas, by wziąć sprawy w swoje… serce. Ryszard Zatorski, twórca komediowych hitów: „Porady na zdrady”, „Dzień dobry, kocham cię!”, „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!” i „Nigdy w życiu!”, które łącznie zgromadziły w kinach 6 milionów widzów, przedstawia pełną gwiazd, humoru i wzruszeń opowieść o przyjaźni, miłości i wszystkim tym, co pomiędzy. W obsadzie filmu zobaczymy uwielbianych przez widzów aktorów: Mikołaja Roznerskiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Tomasza Karolaka, Michała Koterskiego, Krzysztofa Czeczota, Annę Dereszowską oraz – po raz pierwszy w głównej roli – Marię Dębską.

Odnosząca sukcesy bizneswoman – Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach – Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona – Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę. W konsekwencji ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej – Adama (Krzysztof Czeczot). Ich romans, choć początkowo udawany, nieoczekiwanie przeradza się w coś więcej. Tymczasem odliczający dni do własnego ślubu Piotr zaczyna rozumieć, że być może z Natalią wiązało go coś więcej niż przyjaźń i wspólny biznes…

Categories

(5) comments

 • SztywnyPatyk Listopad 27, 2018 Odpowiedz

  Już za rok – “Pech to nie grzech 2: Związek to nie obowiązek”.
  Za dwa lata – “Pech to nie grzech 3: Miłość jak ryby ość”.
  Za trzy lata – “Pech to nie grzech 4: Uczucie to zaszczucie”.
  Za cztery lata – “Pech to nie grzech 5: Wojna bez granic”.

 • Ksawery Filmomaniak Listopad 27, 2018 Odpowiedz

  Reżyser tego filmu to wielka zagatka z jednej strony stworzył niezłe Tylko mnie kochaj a z drugiej beznadziejne Dlaczego nie.

 • Maks Spisak Listopad 27, 2018 Odpowiedz

  Kuźwa… kolejny paździerz nam się szykuje..

 • szylish_guy25 Listopad 27, 2018 Odpowiedz

  Pytanie, czy powrócą tu berlinki z “Porad na zdrady”? Albo lepsze pytanie: czy Zatorski zdecyduje się reklamować w podobny sposób, co tamte parówki, inny produkt?

 • Gabrysia Orzeł Listopad 27, 2018 Odpowiedz

  Ktos kojarzy nazwy utworow w tym zwiastunie? Chodzi mi szczegolnie o ta melodie przed dance with me?

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website