ODNAJDĘ CIĘ - oficjalny zwiastun thrillera - Najnowsze Filmy cda online

ODNAJDĘ CIĘ – oficjalny zwiastun thrillera

matheenn Lipiec 12, 2018 Views 67

“Odnajdę cię” – w kinach od 3 sierpnia

Trzymający w napięciu thriller sensacyjny, który zadowoli wszystkich miłośników skandynawskich kryminałów oraz sympatyków kina, w którym od lat niepodzielnie rządzi Liam Neeson. Historia policjantki, która uwikłana w pogoń za mordercą, sama staje się celem jego wyrachowanych ataków. Czy zdoła ocalić siebie i bliskich zanim będzie za późno? Film „Odnajdę cię” jest debiutem fabularnym cenionej dokumentalistki Beaty Dzianowicz, której „Latawce” otrzymały Grand Prix w sekcji Tydzień Krytyki na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Locarno. Za zdjęcia do produkcji odpowiada światowej sławy operator, Jacek Petrycki – laureat Konkursu Filmów Polskich Camerimage. W obsadzie filmu, w rolach głównych wystąpili: nominowana do Polskiej Nagrody Filmowej – Orzeł – Ewa Kaim oraz Dariusz Chojnacki („Twarz”), Mirosław Haniszewski („Jestem mordercą”), Michał Żurawski („W ciemności) i gwiazdor polskiego kina akcji – znany z hitów Patryka Vegi – Piotr Stramowski. Film „Odnajdę cię” znalazł się w Konkursie Głównym tegorocznego festiwalu Młodzi i Film.

Trwa policyjna obława na żołnierza (Dariusz Chojnacki), który ma na sumieniu niemal wszystkich członków swojego oddziału. Przestępcę udaje się zwabić w pułapkę, ale doświadczona policjantka Justa (Ewa Kaim) popełnia prosty błąd i ścigany wymyka się obławie. W konsekwencji uchybień, kobieta zostaje wysłana na przymusowy urlop. Ambicja dyktuje jej jednak inne rozwiązanie. Zamiast zająć się narastającymi problemami we własnej rodzinie, porzuca wszystko i wraca do miasteczka swojego dzieciństwa, gdzie dorastał również jej przeciwnik. Podczas gdy Justa szuka tropów, mogących doprowadzić ją do kryjówki przestępcy, ten dociera do jej bliskich i porywa córkę policjantki – Lenę. Postawiona pod ścianą kobieta, by uratować dziecko, będzie musiała popełnić przestępstwo, ryzykując życie Grzegorza (Piotr Stramowski) – ostatniego z ocalałych żołnierzy. Chcąc wybrnąć z sytuacji, Justa rozpoczyna ryzykowną grę z prześladowcą. Stawką w zaciętym pojedynku na spryt i intelekt jest życie jej ukochanej córki.

Categories

(10) comments

 • Sadly Chan Lipiec 21, 2018 Odpowiedz

  NIE ODNAJDZIECIE MNIE! (Tytuł)

 • paweldab Lipiec 28, 2018 Odpowiedz

  dlaczego główna bohaterka rozmawia przy zablokowanym iphonie? 0:42-0:48. Nie da się tak rozmawiać.

 • True_hope Lipiec 28, 2018 Odpowiedz

  Matka przez cały zwiastun nie wykazuje żadnych emocji…
  Xd? Cały czas ten sam ton.

 • Brzydki Krasnal Sierpień 2, 2018 Odpowiedz

  Ale słaba aktorka zwiastun nie zachęca a Żurawski miodzio

 • K C. Sierpień 2, 2018 Odpowiedz

  1:43

 • 0Whiteraven 0 Sierpień 3, 2018 Odpowiedz

  Prezentuje się fatalnie. Z pewnością nie zamierzam tego oglądać

 • Bruce Wayne Sierpień 5, 2018 Odpowiedz

  Zwiastun słaby film jeszcze gorszy

 • PROQ3DM6 Sierpień 6, 2018 Odpowiedz

  Mam nadzieję że będzie z napisami bo za chuja nie wiem co oni tam mówią

 • Dama G. Sierpień 7, 2018 Odpowiedz

  A może, dla odmiany, zabrałby głos ktoś, kto film obejrzał. I odezwał się merytorycznie. Oceniać film po zwiastunie? Gratulacje.

 • ezehielll Sierpień 12, 2018 Odpowiedz

  To już lepsze zwiastuny robi Cybermarian 😉

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website