Na planie teledysku - KSIĄŻĘ CZARUŚ - Marta Gałuszewska, Ewelina Lisowska, Honorata Skarbek - Najnowsze Filmy cda online

Na planie teledysku – KSIĄŻĘ CZARUŚ – Marta Gałuszewska, Ewelina Lisowska, Honorata Skarbek

matheenn Lipiec 16, 2018 Views 52

Marta Gałuszewska, Ewelina Lisowska, Honorata Skarbek i Marcelina Zawadzka na planie teledysku do utworu “Tylko mój”.
Piosenka pochodzi z filmu “Książę Czaruś” ( w kinach od 27 lipca 2018)

Teledysk: https://www.youtube.com/watch?v=-Yb4C5YNh4I
Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=HZovYNlTqvw
Piosenka “Tylko mój” jest też dostępna w serwisach cyfrowych: https://UmusicPL.lnk.to/TylkoMoj

Odkryj, o kim marzą księżniczki, gdy wybije północ. Zobacz i usłysz trzy rozśpiewane celebrytki świata baśni – Honoratę Skarbek w roli Śpiącej Królewny, Ewelinę Lisowską jako Kopciuszka i Martę Gałuszewską czyli Królewnę Śnieżkę – w bitwie na głosy i rywalizacji o serce i względy przystojnego księcia. Oto moc atrakcji, jakie czekają na widzów w najnowszej, pełnej muzyki, tańca i humoru animacji od twórców „Shreka”. Czary-mary, dobre i złe wróżki, olbrzymy, loty balonem, miłosne przeboje i sercowe podboje. Wszystko to – i jeszcze więcej – sprawi, że za górami i za lasami zabawa po prostu nie będzie mieć końca! W oryginalnej wersji językowej „Księcia Czarusia” swoich głosów użyczyli: Avril Lavigne, artystka, która na całym świecie sprzedała już ponad 30 milionów płyt, Demi Lovato – jurorka amerykańskiego X Factora, przebojowa wokalistka – Sia, pochodzącą z Chin gwiazda pop – G.E.M oraz filar grupy Monthy Pythona, wielki mistrz komedii – John Cleese.

Dawno, dawno temu niegodziwa Królowa rzuciła urok na małego Księcia Czarusia. Jej zaklęcie sprawia, że każda napotkana przez młodzieńca dziewczyna z miejsca zakochuje się w nim i chce być jego żoną. Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca Królewna – każda z nich święcie wierzy, że przystojny książę chce ożenić się właśnie z nią. Jednak ojciec Czarusia, świadomy klątwy, jaka ciąży nad synem, ma już dość sercowego chaosu panującego w królestwie i stawia przed chłopakiem ultimatum. Albo odnajdzie miłość życia i ustatkuje się, albo straci prawo do tronu. Czaruś, wspierany przez sprytną złodziejkę Laurę, wyrusza więc w pełną przygód podróż, w poszukiwaniu sposobu na zneutralizowanie zaklęcia. Czy zdoła pokonać klątwę i znaleźć „tę jedyną”, zanim będzie za późno?

Categories

(6) comments

 • _julad_ Lipiec 20, 2018 Odpowiedz

  Marta! <3

 • piosenkarka jaka sławna M Wiewiur Lipiec 21, 2018 Odpowiedz

  lubię Ewelinę lisowską ale nie pójdę na tego Czarusia

 • TAKTAKTAK Lipiec 21, 2018 Odpowiedz

  Honka najpiękniejsza ❤️

 • Luna Simply Gamer Lipiec 21, 2018 Odpowiedz

  202 like xD

 • Amelia :3 Lipiec 21, 2018 Odpowiedz

  Ewelina i Honka ❤❤

 • Alpaka Lipiec 22, 2018 Odpowiedz

  Ewelina<3!!!!!!!

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website