MOZIL, ZDRÓJKOWSKI i jaja jak berety! MANU. BĄDŹ SOBĄ! - Najnowsze Filmy cda online

MOZIL, ZDRÓJKOWSKI i jaja jak berety! MANU. BĄDŹ SOBĄ!

matheenn Marzec 28, 2019 Views 20

JAJCARSKA ZAPOWIEDŹ!!! Cdn.

Czesław Mozil i Adam Zdrójkowski w gwiazdorskim dubbingu „Manu. Bądź sobą!”. Najwyższych lotów animacja o tym, że wiara w siebie dodaje skrzydeł, w kinach od 5 kwietnia.

Świetny dubbing, masa humoru i rozrywka najwyższych lotów – jednym słowem „Manu. Bądź sobą!” – animowana komedia familijna o sympatycznym ptaszku, który przez całe dzieciństwo myślał, że jest mewą. Film, który zagości w kinach 5 kwietnia, to piękna i zabawna opowieść o tym, że naprawdę warto być sobą, różnice nie mają, a wiara we własne siły może czynić cuda. W polskiej wersji językowej usłyszymy znakomite głosy: Czesława Mozila, znanego m.in. z roli bałwanka Olafa z „Krainy Lodu”, oraz Adama Zdrójkowskiego – gwiazdę serialu „Rodzinka.pl”, która ma na swoim koncie udział w dubbingu przebojowego „Sing”. Promocję filmu wspiera hit Roksany Węgiel „Anyone I Want To Be” (blisko 20 milionów wyświetleń w serwisie Youtube), do którego przygotowano specjalną wersję teledysku z fragmentami animacji „Manu. Bądź sobą!”.

Manu (Adam Zdrójkowski) dorasta w kochającej rodzinie, wierząc, że jest mewą. Jednak w trakcie pierwszej lekcji latania okazuje się, że należy do zupełnie innego gatunku skrzydlatych. Odrzucony przez swoje dotychczasowe stado, opuszcza rodzinne gwiazdo w poszukiwaniu prawdziwej tożsamości. Na swojej drodze spotyka ptasie rodzeństwo jerzyków, które szybko przyjmuje go do swojej paczki. Przyjaciołom towarzyszy pewien przerośnięty, niepotrafiący latać, ale za to bardzo sympatyczny indyk Percival (Czesław Mozil). Wkrótce wraz z mewami, wszystkie gatunki będą musiały połączyć siły, aby stawić czoła gangowi gryzoni, który specjalizuje się w podkradaniu ptasich jaj. Za rogiem czai się jednak kolejne niebezpieczeństwo, które pokaże, że w byciu sobą jest moc a różnienie się od innych bywa bardziej przydatne niż wszystkim się może wydawać.

Categories

(8) comments

 • Anna Badowska Marzec 28, 2019 Odpowiedz

  Adam Zdrójkowski to zaczyna być gwiazdą młodego pokolenia 🙂 niesamowicie utalentowany i super głos !!!

 • greenannn coper Marzec 28, 2019 Odpowiedz

  Czesław Mozil znowu na wielkim ekranie 😉 Takie dubbingi lubię.

 • warynkamarynka a Marzec 28, 2019 Odpowiedz

  panowie mają idealne głosy do dubbingu 🙂

 • Grzegorz Rusakiewicz Marzec 28, 2019 Odpowiedz

  Po Olafie czekam na najlepszy dubbing <3

 • Shredder Marzec 28, 2019 Odpowiedz

  Ten pajac z Rodzinki xD

 • Maja Lipczak Marzec 28, 2019 Odpowiedz

  To będzie hicior 😀 Mozil – czekam na super dubbing 🙂

 • Andrzej Piechociński Marzec 28, 2019 Odpowiedz

  nie spodziewałem się, że Mozil może dać taki dobry podkład głosowy. Propsy!

 • Lovers Mint Marzec 28, 2019 Odpowiedz

  Anyone i want to be na końcu było

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website