MIŁOŚĆ I MIŁOSIERDZIE - oficjalny zwiastun filmu - Najnowsze Filmy cda online

MIŁOŚĆ I MIŁOSIERDZIE – oficjalny zwiastun filmu

matheenn Marzec 14, 2019 Views 44

“Miłość i Miłosierdzie” – najważniejszy film religijny ostatnich lat w kinach od 29 marca!

Niezwykła opowieść o polskiej zakonnicy, siostrze Faustynie – uznanej za świętą przez papieża Jana Pawła II, mistyczce i wizjonerce, która w swoim życiu stanęła przed wykonaniem bardzo ważnej misji. Film pokaże nieznane do tej pory fakty i przybliży widzom narodziny niezwykłego kultu Bożego Miłosierdzia, który zyskał popularność na całym świecie. W roli głównej zobaczymy Kamilę Kamińską – nagrodzoną za najlepszy debiut aktorski na festiwalu filmowym w Gdyni gwiazdę hitów „Najlepszy” i „Listy do M. 3”. W filmie „Miłość i Miłosierdzie” wystąpili również: Macieja Małysa, który zagrał u boku samego Johna Voighta w głośnym filmie „Jan Paweł II” oraz Janusz Chabior znany szerokiej widowni chociażby z produkcji „Wołyń”. Reżyserem jest Michał Kondrat – twórca m.in. produkcji „Dwie Korony” poświęconej historii o. Maksymiliana Kolbe.

Spokojne i przepełnione wiarą życie siostry Faustyny Kowalskiej zmienia się pewnego dnia nieodwracalnie. Oczom zakonnicy ukazuje się bowiem Jezus Chrystus, który zleca jej misję głoszenia prawdy o Jego Miłosierdziu i przygotowania świata na jego ostateczne przyjście. Zadanie to wydaje się niemożliwe do zrealizowania, ale siostra Faustyna zrobi wszystko, aby je wypełnić. Na światło dzienne wychodzą kolejne dowody na to, że zakonnica naprawdę widywała Jezusa. Po przeprowadzeniu badań naukowych, okazuje się, że podobizna Chrystusa widoczna na obrazie namalowanym według jej wskazówek jest identyczna z rysami twarzy i sylwetką uwiecznionymi na całunie turyńskim. Działalność polskiej zakonnicy daje początek kultowi Bożego Miłosierdzia, który czczony jest przez setki milionów osób na wszystkich kontynentach świata. Niezwykłe spotkanie siostry Faustyny i Jezusa zostało potwierdzone przez wielu papieży, w tym Jana Pawła II, który 30 kwietnia 2000 roku oficjalnie uznał ją za świętą i ustanowił święto Bożego Miłosierdzia, którego w wizjach siostry Faustyny domagał się sam Jezus.

Categories

(3) comments

 • Marana Tha Marzec 14, 2019 Odpowiedz

  prośmy JEZUSA ŻYWEGO BOGA aby Polacy i inni ludzie się przebudzili ………. GOOGLE : ” Samobójczy scenariusz dla Polski – amerykańskie bomby atomowe w Polsce. Proroctwo Daniela i apel modlitewny ”

  ….. youtube : jedyny lek na depresje lęki uzależnienia

 • Agata Rogalska Marzec 14, 2019 Odpowiedz

  warto zobaczyć, żeby mieć własne zdanie

 • Kamila Prusaczyk Marzec 14, 2019 Odpowiedz

  Odet za kler?

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website