Martyna Wojciechowska i bliskie spotkania z lwami w filmie "Mia i biały lew" - Najnowsze Filmy cda online

Martyna Wojciechowska i bliskie spotkania z lwami w filmie “Mia i biały lew”

matheenn Styczeń 25, 2019 Views 94

“Mia i biały lew” ze specjalnym udziałem Martyny Wojciechowskiej w kinach od 1 lutego!

Wzruszająca, tętniąca przygodą i przepięknie nakręcona w samym sercu dzikiej Afryki, opowieść o wielkiej przyjaźni dziewczynki i niezwykłego białego lwa. Produkcją filmu zajął się Jacques Perrin, odpowiedzialny m.in. za powstanie tak przełomowych dzieł, jak „MIKROKOSMOS” i „MAKROKOSMOS”. Jednym ze scenarzystów jest autor hitu „JAK WYTRESOWAĆ SMOKA” wytwórni DreamWorks. Cudowną oprawę muzyczną skomponował Armand Amar, twórca ścieżki dźwiękowej do trzech części popularnej serii „BELLA I SEBASTIAN”. Jeżeli kochacie wielką przygodę, głębokie wzruszenia i niepowtarzalne piękno dzikiej przyrody – nie możecie ominąć tego wyjątkowego filmu!
Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki, aby w jej sercu prowadzić niezwykłą farmę. Pewnego dnia na świat przychodzi na niej piękne i jedyne w swoim rodzaju białe lwiątko o imieniu Charlie. Tak zaczyna się historia zdumiewającej przyjaźni między dziewczynką i wyjątkowym zwierzęciem, którzy wspólnie wychowują się w najbardziej malowniczym zakątku Ziemi. Kiedy Mia kończy 14 lat, a Charlie dorasta i staje się potężnym lwem, jej ojciec podejmuje dramatyczną decyzję. Dziewczynka będzie musiała pożegnać się ze swoim dzikim przyjacielem raz na zawsze. Mia za nic w świecie nie chce na to pozwolić. Próbując uratować Charliego, decyduje się na ucieczkę w nieznane. Wspólnie z białym lwem opuszcza rodzinną farmę i wyrusza na poszukiwanie nowego domu dla przyjaciela. Tak oto zaczyna się decydujący test ich przyjaźni i najbardziej niesamowita przygoda w życiu Mii i potężnego króla zwierząt.

Categories

(4) comments

 • Marg SR Styczeń 25, 2019 Odpowiedz

  Martyna pięknie opowiada! Tylko czemu w tych filmach polskich ten dubbing zawsze ma 3-4 glosy na krzyż i wszedzie takie same

 • Anis Punko Styczeń 25, 2019 Odpowiedz

  piewsza

 • Piotr Kłosowski Styczeń 25, 2019 Odpowiedz

  Właśnie że nie tylko ten 3

 • Polski Indoraptor Styczeń 25, 2019 Odpowiedz

  Wybieram się na film

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website