KSIĄŻĘ CZARUŚ - EWELINA LISOWSKA, HONORATA SKARBEK i MARTA GAŁUSZEWSKA w dubbingu animacji - Najnowsze Filmy cda online

KSIĄŻĘ CZARUŚ – EWELINA LISOWSKA, HONORATA SKARBEK i MARTA GAŁUSZEWSKA w dubbingu animacji

matheenn Lipiec 6, 2018 Views 61

“Książę Czaruś” – w kinach od 27 lipca. W rozśpiewanym, pełnym gwiazd dubbingu: Ewelina Lisowska, Honorata Skarbek i Marta Gałuszewska!

Odkryj, o kim marzą księżniczki, gdy wybije północ. Zobacz i usłysz trzy rozśpiewane celebrytki świata baśni – Honoratę Skarbek w roli Śpiącej Królewny, Ewelinę Lisowską jako Kopciuszka i Martę Gałuszewską czyli Królewnę Śnieżkę – w bitwie na głosy i rywalizacji o serce i względy przystojnego księcia. Oto moc atrakcji, jakie czekają na widzów w najnowszej, pełnej muzyki, tańca i humoru animacji od twórców „Shreka”. Czary-mary, dobre i złe wróżki, olbrzymy, loty balonem, miłosne przeboje i sercowe podboje. Wszystko to – i jeszcze więcej – sprawi, że za górami i za lasami zabawa po prostu nie będzie mieć końca!

Dawno, dawno temu niegodziwa Królowa rzuciła urok na małego Księcia Czarusia. Jej zaklęcie sprawia, że każda napotkana przez młodzieńca dziewczyna z miejsca zakochuje się w nim i chce być jego żoną. Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca Królewna – każda z nich święcie wierzy, że przystojny książę chce ożenić się właśnie z nią. Jednak ojciec Czarusia, świadomy klątwy, jaka ciąży nad synem, ma już dość sercowego chaosu panującego w królestwie i stawia przed chłopakiem ultimatum. Albo odnajdzie miłość życia i ustatkuje się, albo straci prawo do tronu. Czaruś, wspierany przez sprytną złodziejkę Laurę, wyrusza więc w pełną przygód podróż, w poszukiwaniu sposobu na zneutralizowanie zaklęcia. Czy zdoła pokonać klątwę i znaleźć „tę jedyną”, zanim będzie za późno?

Categories

(7) comments

 • Wika 10 Lipiec 6, 2018 Odpowiedz

  Już nie mogę się doczekać

 • Edytka Nawrocka Lipiec 9, 2018 Odpowiedz

  utalentowane dziewczyny!

 • Emilia Lipiec 10, 2018 Odpowiedz

  Tylko głos Honoraty mi nie pasuje tutaj do dubbingu :/

 • Patrycja Lazarska Lipiec 10, 2018 Odpowiedz

  Czegoś tu nie rozumiem przecież kopciuszek nie był księżniczką dopuki nie wyszła za mąż czyli teorytycznie, skoro w bajce Książe Czaruś nie ma męża to znaczy że nie jest księżniczką?

 • Kasia Smoleń Lipiec 10, 2018 Odpowiedz

  ale Ewelina sie zmienila!

 • Mojżesz Lipiec 18, 2018 Odpowiedz

  Ewelina przypomina mi trochę Camilę Cabello

 • Zuzoleq0052 0052 Lipiec 20, 2018 Odpowiedz

  Marta super włosy

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website