KOPCIUSZEK. HISTORIA PRAWDZIWA - zwiastun animacji - Najnowsze Filmy cda online

KOPCIUSZEK. HISTORIA PRAWDZIWA – zwiastun animacji

matheenn Wrzesień 26, 2018 Views 55

KOPCIUSZEK. HISTORIA PRAWDZIWA w kinach od 5 października

Jedna z najpiękniejszych baśni świata powraca w wydaniu, jakiego jeszcze nie było. Poznaj jej nowych bohaterów i tajemnicę, która odmieni losy całego królestwa. „Kopciuszek. Historia prawdziwa” to wspaniałe, animowane widowisko, przygotowane przez twórców ponadczasowych hitów: „Król Lew”, „Alladyn”, „Pocahontas”, „Herkules” i „Mulan 2”. Humor, magia, wartka akcja i przesympatyczna bohaterka, gotowa stawić czoła wszelkim przeciwnościom. Oto historia, którą pokochają wszyscy widzowie, niezależnie od wieku i płci!

Po przybyciu na królewski bal, Kopciuszek i jej przyjaciele odkrywają sekret, który może wstrząsnąć światem baśni. Okazuje się, że prawdziwy książę został zamieniony w mysz, a jego miejsce na dworze zajął oszust, kontrolowany przez podstępną wiedźmę. Aby uratować księcia i pokonać siły zła, Kopciuszek uda się w niezwykłą, zaczarowaną podróż. Wspierana przez wiernych towarzyszy, trzy myszki i rezolutną czarodziejkę, dzielna bohaterka zrobi wszystko, by przywrócić ład w królestwie.

Categories

(3) comments

  • słodka ja Wrzesień 26, 2018 Odpowiedz

    O co z tym teraz chodzi same gówna w tym kinie ostatnio uprowadzona księżniczka. Jak zostać czarodziejem . książę czaruś. Księżniczka i smok . te bajki naprawdę schodzą na psy .

  • LiKrBe _ Wrzesień 26, 2018 Odpowiedz

    Boże, te animacje schodzą na dno…

  • Marlenaz3 Wrzesień 26, 2018 Odpowiedz

    Nawet fajne

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website