KOBIETY MAFII - ZWIASTUN REŻYSERSKI BEZ CENZURY - Najnowsze Filmy cda online

KOBIETY MAFII – ZWIASTUN REŻYSERSKI BEZ CENZURY

matheenn Grudzień 14, 2017 Views 78

KOBIETY MAFII – nowy film Patryka Vegi w kinach od 22 lutego 2018 roku. Scenariusz napisany z gangsterami z Grupy Mokotowskiej!

Więcej o filmie na: https://www.facebook.com/PatrykVegaOfficial/

Twórca superhitów „Pitbull” i „Botoks”, Patryk Vega, uderza ponownie! KOBIETY MAFII – nowe dzieło jednego z najpopularniejszych współczesnych polskich reżyserów, to wnikliwe spojrzenie w głąb Grupy Mokotowskiej, która była jedną z największych organizacji przestępczych w Polsce. Tym razem jednak ukazane z perspektywy kobiet – żon, córek, partnerek i kochanek najgroźniejszych ludzi stolicy. W doborowej obsadzie „Kobiet mafii” pierwsze skrzypce, w zupełnie zaskakujących rolach, grają aktorki: Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke i Julia Wieniawa. Partnerują im ulubieńcy żeńskiej części publiczności: Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński i Sebastian Fabijański oraz prawdziwe ikony dużego ekranu: Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko i Janusz Chabior. W gościnnych rolach w filmie występują również, m.in.: Katarzyna Cerekwicka, Filip Chajzer, mistrz organizacji KSW – Karol Bedorf oraz raper Michał „Sobota” Sobolewski. „Kobiety mafii” to wybuchowe, pełne odważnych scen kino sensacyjne, w którym – obok pościgów, strzelanin, intryg i napadów – nie zabraknie humoru i wielkich emocji. Zdjęcia do filmu były kręcone w Polsce, Maroku, Hiszpanii, Danii i Szwecji, a efekt finalny pokaże widzom, że światem polskiej mafii rządzą mężczyźni, ale za ich czynami prawie zawsze stoją gotowe na wszystko kobiety.

Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję „nie do odrzucenia”. Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa). By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska). Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. Misternie przemyślany plan komplikuje się, gdy w toku nieprzewidzianych zdarzeń w całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke) – żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant). Wkrótce losy pięciu kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsają przestępczą mapą Warszawy.

Producent: Vega Investments
Reżyseria: Patryk Vega
Scenariusz: Olaf Olszewski i Patryk Vega
Obsada: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Aleksandra Popławska, Julia Wieniawa, Bogusław Linda, Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior, Olaf Lubaszenko

Categories

(10) comments

 • Mikołaj500 Grudzień 14, 2017 Odpowiedz

  O ja cię… Serio Vega myślisz, że jak wstawisz ” kurwę” czy inne wulgaryzmy jako przecinek to będzie śmieszne? I tak, przeszkadza mi to w filmach bez względu na język. Znaczy, jak raz na jakiś czas to nie, ale trzeba to umiejętnie robić.
  Jedyna dobra scena to kraksa samochodowa, ale tylko w przyśpieszeniu. No i ostatnia scenka, warga mi ruszyła w górę.
  A ty Vega, weź się ucz z gry Bully Rockstar Games – pokazałbyś fajny humor bez tyłu wulgaryzmów, fajnego antygonistę i fajny morał, że gnebienie i prześladowanie w szkołach jest złe.

 • Retr0n - Kanał Wszechstronny Grudzień 14, 2017 Odpowiedz

  Niech ktoś w końcu odbierze Vedze prawa do nagrywania filmów.

 • Jakub 1899 Grudzień 14, 2017 Odpowiedz

  Nowe gówno od VEGAnina

 • dziobakkkkk Grudzień 14, 2017 Odpowiedz

  To się rozwija jak jakiś wirus. Co następne to gorsze.

 • wite13 Grudzień 14, 2017 Odpowiedz

  Vega jest na tyle leniwy że nawet aktorów nie chce mu się zmieniać xD

 • Anna Ka Grudzień 14, 2017 Odpowiedz

  No czyli Wieniawa nie musiała udawac chociaż przy śpiewaniu hahaha

 • Hubert Frą Grudzień 14, 2017 Odpowiedz

  Czy te filmy już się kwalifikują jako zbrodnie przeciwko ludzkości?

 • Kundulfennis Grudzień 14, 2017 Odpowiedz

  Vega ma fetysz związany z duszeniem kobiet workiem?

 • Maciej Symula Grudzień 14, 2017 Odpowiedz

  Ja tam lubię jego filmy nie pierdoli się w tańcu -niechcesz nie oglądaj ale czemu zabraniasz innym

 • Michał turbo prelude Grudzień 14, 2017 Odpowiedz

  ten sam schemat
  ci sami aktorzy
  rzygać się już chce
  wszystko na jedno kopyto
  mam wrażenie, że to jakiś kurwa serial kinowy z odcinkami co
  pół roku.

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website