KOBIETY MAFII - drugi oficjalny zwiastun filmu Patryka Vegi - Najnowsze Filmy cda online

KOBIETY MAFII – drugi oficjalny zwiastun filmu Patryka Vegi

matheenn Styczeń 5, 2018 Views 80

KOBIETY MAFII – nowy film Patryka Vegi w kinach od 23 lutego 2018 roku. Scenariusz napisany z gangsterami z Grupy Mokotowskiej!

Więcej o filmie na: https://www.facebook.com/PatrykVegaOfficial/

Twórca superhitów „Pitbull” i „Botoks”, Patryk Vega, uderza ponownie! KOBIETY MAFII – nowe dzieło jednego z najpopularniejszych współczesnych polskich reżyserów, to wnikliwe spojrzenie w głąb Grupy Mokotowskiej, która była jedną z największych organizacji przestępczych w Polsce. Tym razem jednak ukazane z perspektywy kobiet – żon, córek, partnerek i kochanek najgroźniejszych ludzi stolicy. W doborowej obsadzie „Kobiet mafii” pierwsze skrzypce, w zupełnie zaskakujących rolach, grają aktorki: Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke i Julia Wieniawa. Partnerują im ulubieńcy żeńskiej części publiczności: Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński i Sebastian Fabijański oraz prawdziwe ikony dużego ekranu: Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko i Janusz Chabior. „Kobiety mafii” to wybuchowe, pełne odważnych scen kino sensacyjne, w którym – obok pościgów, strzelanin, intryg i napadów – nie zabraknie humoru i wielkich emocji. Zdjęcia do filmu są kręcone w Polsce, Maroku, Hiszpanii, Danii i Szwecji, a efekt finalny pokaże, że światem polskiej mafii rządzą mężczyźni, ale za ich czynami prawie zawsze stoją gotowe na wszystko kobiety.

Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję „nie do odrzucenia”. Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa). By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska). Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. Misternie przemyślany plan komplikuje się, gdy w toku nieprzewidzianych zdarzeń w całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke) – żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant). Wkrótce losy pięciu kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsają przestępczą mapą Warszawy.

Producent: Vega Investments
Reżyseria: Patryk Vega
Scenariusz: Olaf Olszewski i Patryk Vega
Obsada: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Aleksandra Popławska, Julia Wieniawa, Bogusław Linda, Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior, Olaf Lubaszenko

Categories

(11) comments

 • Archanger Styczeń 5, 2018 Odpowiedz

  Widzę, że rolę “idioty” Oświecińskiego przejęła ta blondi.

 • magdxyz 12 Styczeń 5, 2018 Odpowiedz

  Dogadamy się jak zrobicie sobie nawzajem laske – najbardziej żenujący tekst zwiastunu.

 • SztywnyPatyk Styczeń 5, 2018 Odpowiedz

  Powiem jedno: jeżeli coś mi się tutaj podoba, to Warnke. Naprawdę – dobrze zagrana, niepoważna rola. Zresztą – w Botoksie była jedyną aktorką, która się tam zajebiście wczuła w rolę mimo całego tego syfu, jakim jest ten film. Dzięki niej scena z darciem ryja jest zabawna.

  Co nie zmienia faktu, że to kolejny film Patryka Vegi, co jest najlepszą opcją nazwania tego filmu. To po prostu kolejny film Patryka Vegi, a ten zwiastun to praktycznie to samo, co w poprzednim.

 • Mr Mgr Styczeń 5, 2018 Odpowiedz

  Vega – Zenek Martyniuk polskiej kinematografii

 • Mariusz Dab Styczeń 5, 2018 Odpowiedz

  no to kurwa mamy gowno po raz trzeci. Brawo Vega, pobijasz rekordy

 • Pan Rebrand Styczeń 5, 2018 Odpowiedz

  kolejny gniot zrobiony pod debili, a ze w Polsce jest ich duzo tak samo jak w innych krajach to sie sprzeda

 • Brzytwiak Styczeń 6, 2018 Odpowiedz

  Współczuje wszystkim którym sie to podoba

 • Szvfo Styczeń 6, 2018 Odpowiedz

  Papryk vegeta jak ja go kurwa nienawidzę

 • Kamilwariat1 Styczeń 7, 2018 Odpowiedz

  To się już robi jak trudne sprawy 😉

 • mirabout Styczeń 7, 2018 Odpowiedz

  *mósze sie wyprać do kina na tę film zwiaztón jest na prawde exstra i wogule sóper aktorki tesz fajne i ogulnie frzystko siwietne*

 • BaQuS Styczeń 9, 2018 Odpowiedz

  W życiu
  -synku idz do sklepu
  W filmie Vegi
  -ty kurwa niedojebany cwelu zapierdalaj do sklepu bo rozjebe ci leb szmato jebana

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website