JULIUSZ - teaser nr 1 - Najnowsze Filmy cda online

JULIUSZ – teaser nr 1

matheenn Sierpień 13, 2018 Views 44

JULIUSZ w kinach od 14 września

„Juliusz” to nowa komedia twórców „Planety Singli” – przeboju, który obejrzało w kinach blisko 2 miliony widzów! W roli tytułowej Wojciech Mecwaldowski, obok którego zobaczymy Jana Peszka, Annę Smołowik i Rafała Rutkowskiego. Scenariusz filmu współtworzyli najlepsi polscy stand-uperzy: Abelard Giza i Kacper Ruciński. W dodatkowych, zaskakujących rolach wielkie nazwiska polskiego kina: Jerzy Skolimowski, Andrzej Chyra i Maciej Stuhr.

Tytułowym bohaterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki (Wojciech Mecwaldowski), którego głównym problemem w życiu jest ojciec (Jan Peszek) – nieustająco imprezujący artysta-malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmiany stylu życia, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób na to, by wpłynąć na jego zachowanie. Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii – Dorota (Anna Smołowik). Okaże się jednak, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą…

Za filmem stoi grono twórców hitu „Planeta Singli” (firma Gigant Films, czyli producenci Radosław Drabik i Michał Chaciński) współpracujący z czołowymi polskimi komikami sceny stand-up: Abelardem Gizą i Kacprem Rucińskim. Film będzie pełnometrażowym debiutem Aleksandra Pietrzaka, reżysera nagradzanych krótkich metraży „Mocna kawa wcale nie jest taka zła” i „Ja i mój tata”. „Juliusz” powstaje ze środków prywatnych.

Categories

(6) comments

 • Ksawery Filmomaniak Sierpień 13, 2018 Odpowiedz

  Zapowiada się fajna komedia.

 • Fodeli Sierpień 14, 2018 Odpowiedz

  Widziałem pełną wersję tego teasera, powiem że zapowiada się całkiem dobrze 🙂

 • Aleksander Puchala Sierpień 15, 2018 Odpowiedz

  Taki komediowy “Dzień Świra”

 • Kamil Czerwiec Sierpień 16, 2018 Odpowiedz

  #mnieśmieszy

 • Ukryty Tajniak Sierpień 16, 2018 Odpowiedz

  CZEKAMY CZEKAMY 😀 – lubię tego aktora !!! – polecam film mocna kawa…

 • Nikki Ratajczak Sierpień 19, 2018 Odpowiedz

  XDDD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website