Jak powstawała PLANETA SINGLI 2 - Najnowsze Filmy cda online

Jak powstawała PLANETA SINGLI 2

matheenn Listopad 19, 2018 Views 80

PLANETA SIBGLI 2 w kinach od 9 listopada

Planeta Singli 2” to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku – kontynuacja hitu, w którym zakochały się miliony widzów. W listopadzie 2018 na kinowe ekrany powrócą Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha jako para, której losy połączyła randkowa aplikacja. Na ekranie nie zabraknie wybuchowego małżeństwa

granego przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka oraz wspaniałych: Danuty Stenki, Piotra Głowackiego czy Joanny Jarmołowicz. Szykujcie się na eksplozję humoru, wzruszeń, pozytywnej energii i potężną dawkę przedświątecznej atmosfery.

Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

Materiał: Karolina Waschto/Gigant Films

Categories

(1) comment

  • Wika Angelika Listopad 19, 2018 Odpowiedz

    Byłam z przyjaciółką i my płakałyśmy oraz śmiałyśmy . Jest to jedna z najlepszych produkcji tego roku nie mogę się doczekać Planety singli 3!

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website