GOTOWI NA WSZYSTKO. EXTERMINATOR - oficjalny zwiastun komedii producentów OSTATNIEJ RODZINY - Najnowsze Filmy cda online

GOTOWI NA WSZYSTKO. EXTERMINATOR – oficjalny zwiastun komedii producentów OSTATNIEJ RODZINY

matheenn Listopad 23, 2017 Views 58

“Gotowi na wszystko. Exterminator” w kinach od 5 stycznia 2018 roku.
.
Najnowsza komedia producentów obsypanych nagrodami filmów: „OSTATNIA RODZINA” i „CARTE BLANCHE”. Reżyseruje Michał Rogalski („Letnie przesilenie”, „Przepis na życie”) na podstawie scenariusza napisanego wspólnie z Przemysławem Jurkiem. „GOTOWI NA WSZYSTKO. EXTERMINATOR” oparty jest na przebojowej sztuce teatralnej. „Świetnie napisana komedia”, „Publiczność domagała się bisów!”, „Świetna zabawa!” – zachęcały recenzje po stołecznej premierze. Film jest pełną humoru przewrotną opowieścią o współczesnych mężczyznach, marzeniach młodości, niespodziewanej miłości i przyjaźni, wystawionej na próbę w obliczu rosnących ambicji. W roli lidera muzycznego zespołu zarówno w kinie, jak i w teatrze – PAWEŁ DOMAGAŁA. Partnerują mu frontman zespołu Coma – PIOTR ROGUCKI, KRZYSZTOF CZECZOT, czyli niezapomniany Zupa z „Pitbulla. Nowych porządków” Patryka Vegi oraz PIOTR ŻURAWSKI („Kamper”, „Bodo”). W kobiecych rolach m.in.: gwiazda hitu „Planeta Singli” AGNIESZKA WIĘDŁOCHA, ALEKSANDRA HAMKAŁO („7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Disco Polo”) oraz DOMINIKA KLUŹNIAK („Wkręceni”, „Lejdis”), DOROTA KOLAK („Chce się żyć”, „Konwój”) i ANNA TERPIŁOWSKA („Obce niebo”, „Ambassada”).
Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: EXTERMINATOR. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. Obecnie lider zespołu, Marcyś (Paweł Domagała), pracuje w sklepie ojca i przeżywa kryzys w związku z Magdą (Agnieszka Więdłocha). Wirtuoz gitary Lizzy (Piotr Żurawski) to szeregowy pracownik banku. Trzeci z mężczyzn, basista Jaromir (Krzysztof Czeczot), codziennie podbija kartę w fabryce pianki poliuretanowej i usilnie stara się sprostać obowiązkom ojca rodziny. Perkusista Makar (Piotr Rogucki) wylądował w zakładzie psychiatrycznym. Z kolei piąty – Cypek (Sebastian Stankiewicz) – wyjechał zarabiać za granicę. Pewnego dnia powracają dawne wspomnienia – pani burmistrz (Dominika Kluźniak) okazuje się wielką fanką Exterminatora ze starych czasów. Obiecuje wesprzeć przyjaciół unijną dotacją, o ile dogadają się i doprowadzą do reaktywacji zespołu. Szybko okazuje się, że propozycja ma jednak mały haczyk: chłopcy muszą sprzeniewierzyć się swoim ideałom i wystąpić na kilku festynach, grając utwory dalekie od ich repertuaru. Męska duma nie pozwala bohaterom iść na kompromis, a wieloletnia przyjaźń i związki z kobietami poddane zostają prawdziwej próbie. Pikanterii całej sytuacji dodają: pojawienie się szalonej koleżanki Makara ze szpitala, Julci (Aleksandra Hamkało) oraz konflikt z liderką miejscowego zespołu Wisienki, Ziomecką (Dorota Kolak). A tymczasem zbliża się wielki koncert…

Categories

(9) comments

 • Luźno o Hip Hopie Listopad 23, 2017 Odpowiedz

  Nigdy nie zrozumiem jak można robić zwiastuny pokazujący praktycznie wszystko to co fajnie by było zobaczyć w kinie. Nigdy nie oglądam dłużej niż 30 sekund aby nie psuć sobie zabawy.

 • Julia B Listopad 23, 2017 Odpowiedz

  Rogucki!

 • KLARA RUM Listopad 23, 2017 Odpowiedz

  hehe trzeba przyznać, że wykonanie “imię deszczu” rozwala system 🙂

 • mr. Nickname Listopad 24, 2017 Odpowiedz

  filmy coraz lepsze Ale zwiastunów wciąż nie umiemy robić

 • Maja Pardyka Listopad 24, 2017 Odpowiedz

  Lubię Domagałę, dla niego pójdę na ten film!

 • Dejmienification Listopad 25, 2017 Odpowiedz

  I nie ma Szyca, Karolaka, Adamczyka, Różdżki, Liszowskiej i reszty, po raz tysięczny? No to można obejrzeć!

 • Ndrju Styczeń 2, 2018 Odpowiedz

  Film lepszy niż zwiastun 🙂

 • Sebastian Guminiczak Styczeń 6, 2018 Odpowiedz

  Od wielu lat gdy znajomi mnie pytali co sądzę o polskich filmach, odpowiadałem twierdząc: “Polski film? Weź przestań…Tania historyjka bez żadnego przekazu i z humorem godnym poruszającego się żółwia”. DZIŚ to się zmieniło. Film genialny, bawiliśmy się w kinie tak dobrze, że oglądając nawet teraz ten zwiastun chciałbym jeszcze tam powrócić. Oby tak dalej. Brawo! PS Tylko proszę nie psujcie tego tworząc II część.

 • Krystyna Fabisiak Styczeń 9, 2018 Odpowiedz

  Najlepsza komedia od dekady!!!!! Wylam że smiechu. makijaż totalnie rozwazany!!! Nawet Hamkalo której nie lubię mi nie przeszkadzała!!! a za W imie deszczu pokochakam Domagała!!!

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website