DŻUNGLA - nowy thriller z gwiazdą cyklu „Harry Potter” - Najnowsze Filmy cda online

DŻUNGLA – nowy thriller z gwiazdą cyklu „Harry Potter”

matheenn Listopad 23, 2017 Views 26

Zwiastun opartego na prawdziwych wydarzeniach thrillerze DŻUNGLA. Najnowszy film z Danielem Radcliffe’em w roli głównej, w kinach od 22 grudnia.

Gwiazda cyklu „Harry Potter”, Daniel Radcliffe, pokazuje nowe aktorskie oblicze w porażającym thrillerze o grupie turystów zagubionych w amazońskiej dżungli. Reżyserem obrazu jest Greg McLean, autor uznanych dreszczowców – „Zabójca” i „Wolf Creek”. W obsadzie produkcji, oprócz brytyjskiego laureata nagrody Teen Choice, występują, m.in. Thomas Kretschmann („Pianista”, „King Kong”), Alex Russell („Kronika”, „Carrie”) i polski aktor – Jacek Koman („Moulin Rouge!”, „Prokurator”). Oparty na prawdziwych wydarzeniach film powstał na podstawie wspomnień słynnego podróżnika-obieżyświata Yossiego Ghinsberga, zawartych w międzynarodowym książkowym bestsellerze „Jungle”. Wcześniej historia Ghinsberga została przedstawiona w programie „O krok od śmierci”, emitowanym na kanale Discovery. Kinowy obraz – „Dżungla” to zapierająca w dech w piersiach wyprawa w sam środek amazońskiej głuszy. Filmowy survival dla widzów o wyjątkowo mocnych nerwach.

Grupa przyjaciół pod opieką przewodnika wyrusza do boliwijskiej dżungli, by odnaleźć ukrytą w dziczy wioskę Indian. W skutek nieprzewidzianych wydarzeń ekspedycja, która miała być przygodą życia, zamienia się w koszmar. Oddzielony od grupy Yossi (Daniel Radcliffe), cudem unika śmierci, ale gubi się w środku zielonego piekła. Pozbawiony jakiejkolwiek pomocy i zapasów, ma jeden cel. Przetrwać!

Categories

(7) comments

 • Patrycja Listopad 24, 2017 Odpowiedz

  Yossi*

 • Lukas. Art Grudzień 18, 2017 Odpowiedz

  Może być ciekawe. Wygląda mi to na thriller przygodowy.

 • Krystian Games Grudzień 21, 2017 Odpowiedz

  o kurde harry Potter

 • Chupa23 Grudzień 22, 2017 Odpowiedz

  Takie troche nijakie

 • messi ii Grudzień 26, 2017 Odpowiedz

  Spoko film oglodalem na( popcorn time) hd

 • Zvarcio X Grudzień 29, 2017 Odpowiedz

  0:24 Harry Twoi rodzice…

 • TheFangirlEdits Kwiecień 7, 2018 Odpowiedz

  Gdzie mogę obejrzeć ten film?

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website