DIABLO. WYŚCIG O WSZYSTKO - aktorzy opowiadają o wyjątkowości filmu - Najnowsze Filmy cda online

DIABLO. WYŚCIG O WSZYSTKO – aktorzy opowiadają o wyjątkowości filmu

matheenn Styczeń 14, 2019 Views 73

DIABLO. WYŚCIG O WSZYSTKO w kinach od 18 stycznia

Pasją Kuby są szybkie samochody, zawrotna prędkość i ekstremalne wyścigi. Jego siostra Lena musi przejść bardzo kosztowną operację za granicą. Chcąc zdobyć potrzebne środki, chłopak postanawia brać udział w nielegalnych rajdach. Talent i brawurę młodego kierowcy zauważa wpływowy gangster – Max. Proponuje chłopakowi udział w okrytym złą sławą wyścigu, który niejeden kierowca przypłacił kalectwem, a nawet życiem. Nagrodą dla zwycięzcy legendarnych zmagań jest tytuł „Diablo” i kilkaset tysięcy euro. Kuba podejmuje ryzyko i wkracza do podejrzanego świata wielkich pieniędzy, pięknych kobiet i szemranych interesów. To właśnie w nim poznaje Ewę – obdarzoną wyjątkową urodą, nieugiętą zawodniczkę, która z zaciętej rywalki staje się jego wielką namiętnością. Wkrótce na jaw wychodzi jednak prawdziwa tożsamość dziewczyny. Od tego momentu życie Kuby znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie.
W wysokooktanowej obsadzie znaleźli się m.in.: Tomasz Włosok, Karolina Szymczak, Mikołaj Roznerski, Cezary Pazura, Rafał Mohr, Katarzyna Figura, Joanna Opozda, Aleksandra Linda, Patricia Kazadi, Agnieszka Włodarczyk oraz Aleksy Komorowski. W filmie wystąpili także m.in.: Podwójna Mistrzyni Europy w driftingu Karolina Pilarczyk – nagradzana uczestniczka międzynarodowych wyścigów samochodowych, Marcin „Różal” Różalski – utytułowany zawodnik KSW, mistrz wagi ciężkiej z 2017 roku, a także niezwykłej postury trener personalny Wojciech Bocianowski. Reżyserem filmu jest Michał Otłowski – twórca nagrodzonego na festiwalu filmowym w Gdyni „Jezioraka” oraz serialu „Diagnoza”. Współpracuje z nim Daniel Markowicz, reżyser reklamowy i supervisor efektów specjalnych w wielu hollywoodzkich i polskich produkcjach.

Categories

(7) comments

 • InvisibleMan95 Styczeń 14, 2019 Odpowiedz

  Fajna ta Asia.

 • Aneta Staszczyk Styczeń 14, 2019 Odpowiedz

  “to nie jest kopia” mówi Bocianowski i mam nadzieję, ze mówi prawdę!

 • nina krukowska Styczeń 14, 2019 Odpowiedz

  ciekawie przedstawili film.. ja pójdę do kina.

 • X Master Styczeń 14, 2019 Odpowiedz

  Boże Nie iccie do kina bo dalej będą kręcić takie główną

 • Kasia Dutkiewicz Styczeń 14, 2019 Odpowiedz

  Fajnie opowiadają, oby i tak dobrze ybpadli na ekranie. Same też zdjęcia wygląda spoko, nastrojowe i dynamiczne

 • jane eyre Styczeń 14, 2019 Odpowiedz

  Ale Mohra to ze sto lat nie widzialam 🙂 Albo go dawno nie bylo, albo ja nie jestem na biezaco, w kazdym razie ciesze się ze zobaczę go w kinie.

 • Marian Borzęcki Styczeń 14, 2019 Odpowiedz

  Geniusz prawdziwy geniusz

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website