7 UCZUĆ - teaser nowego filmu MARKA KOTERSKIEGO - Najnowsze Filmy cda online

7 UCZUĆ – teaser nowego filmu MARKA KOTERSKIEGO

matheenn Sierpień 31, 2018 Views 283

“7 uczuć” – najnowszy film Marka Koterskiego w kinach od 12 października!

„7 uczuć” to najnowszy film Marka Koterskiego oparty na tak zaskakującym i brawurowym pomyśle, że nie chcemy go zdradzać, aby nie popsuć Państwu przeżywania siedmiu uczuć. Natomiast śmiało można powiedzieć, że czegoś takiego w światowej kinematografii jeszcze nie było! Ta absolutnie wyjątkowa, ważna, mądra, wzruszająca, ale i pełna charakterystycznego dla Marka Koterskiego humoru produkcja pochwalić się może iście gwiazdorską obsadą. W postać Adasia Miauczyńskiego po raz pierwszy wcielił się Michał Koterski, spełniając tym samym swoje wielkie aktorskie marzenie. Jego rodziców brawurowo zagrali Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Marcina Dorocińskiego, Katarzynę Figurę, Małgorzatę Bogdańską, Gabrielę Muskałę, Roberta Więckiewicza, Andrzeja Chyrę, Tomasza Karolaka, Sonię Bohosiewicz, Joannę Kulig, Łukasza Simlata, Edytę Herbuś, Magdalenę Cielecką, Cezarego Pazurę i wielu innych artystów.

Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.

Operatorem filmu „7 uczuć” jest nagrodzony w Gdyni za „Letnie przesilenie” Jerzy Zieliński, który z Markiem Koterskim współpracował przy jego ostatnim filmie „Baby są jakieś inne”. Scenografia to dzieło Przemysława Kowalskiego („Dzień świra”, „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”), zaś kostiumy i charakteryzacja – Justyny Stolarz („Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Służby specjalne”) i Tomasza Matraszka („Ostatnia rodzina”, „Volta”). Montażem zajmuje się również współpracująca na stałe z Markiem Koterskim – Ewa Smal. Film wyprodukowany został przez Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych (producent: Włodziemirz Niderhaus), w koprodukcji ze Studiem Produkcyjnym Orka Sp. z o.o. i dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Za dystrybucję w Polsce odpowiada Kino Świat.

Categories

(11) comments

 • Joripage Fan Sierpień 31, 2018 Odpowiedz

  No po prostu boki zrywać

 • Jakub Sadowski Sierpień 31, 2018 Odpowiedz

  Ten żart to jakiś żart

 • Michał Zagraba Sierpień 31, 2018 Odpowiedz

  Myślę najpierw, że do takiego poziom gówna to brakuje tylko Karolaka, ale czytam potem opis i się znalazł.

 • Przemysław Stasinowski Sierpień 31, 2018 Odpowiedz

  Żegnam, panie Marku.

 • Adrian T Sierpień 31, 2018 Odpowiedz

  na Koterskiego to nawet, jakby teaser był 2-minutowym czarnym tłem, poszedłbym do kina

 • Dakann Sierpień 31, 2018 Odpowiedz

  Może cross z Ponkami, bo widzę że humor podobny.

 • bartekM1559 Sierpień 31, 2018 Odpowiedz

  Powiem krótko: nie wiem co z tego będzie, ale wiem jedno, Marek Koterski, przez swoje filmy pokazał, że jest człowiekiem inteligentnym, z cało pewnością inteligentniejszym ode mnie i od nas wszystkich tu piszących razem wziętych, wiem też, że jest on mistrzem słowa i każdy dialog, każda scena, jest ważna w jego filmie i dopracowana w najmniejszym szczególe. To jeden z nielicznych reżyserów o którym wiem, że wie co robi i dlatego mu ufam, nie pozostaje nic tylko czekać na film.

 • Paweł D Sierpień 31, 2018 Odpowiedz

  o ho ho ale się uśmiałem grażyna weź mnie podej chusteczkę bom się popłakał ho ho ho

 • SuperStonemarten Sierpień 31, 2018 Odpowiedz

  Ależ mi się rodacy oburzyli. Chyba nikt z was nie oglądał Koterskiego wcześniej albo palicie głupa, że wam się tak kurewsko gust wyostrzył. Trzymajcie się ramy to się nie zesramy.

 • Bredzisław Komoruski Wrzesień 1, 2018 Odpowiedz

  Ci co krytykują nie zrozumieli żartu o teorii względności :D.

 • Ania Dar Wrzesień 1, 2018 Odpowiedz

  A co jeśli ten “żart” wcale nie ma na celu rozbawienia nas? Ludzie, Marek Koterski nie jest głupi 😀 i podejrzewam, że ten film również nie będzie

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website